Omlouvam se za neaktivitu u mých SB, ale tak je léto, takže jsem spíš venku než tady.. Články jsou přednastaveny (ob den) až do konce prázdnin.. Hezké léto!;)

Srpen 2012

Johnny English se vrací // Zajímavosti + Info

31. srpna 2012 v 0:05 | Katka
Zajímavosti:
  • Rowan Atkinson je automobilový nadšenec. Vozidlo Rolls Royce Phantom, které se ve filmu objevuje, má prototyp motoru V16 a jedná se o jeho vlastní vůz. Zúčastnil se s ním také v pořadu Top Gear (od r. 1978), kde se stal nejrychlejší celebritou v autě za rozumnou cenu.
  • Rowan Atkinson pokračování natáčet nechtěl, byl však přemluven produkčním týmem
  • Jednou z inspirací pro postavu Johnnyho Englishe (Rowan Atkinson) byl také agent, kterého Atkinson ztvárnil v 90. letech v reklamních upoutávkách na firmu Barclaycard.
  • Dívka u motorky, které English sebere její helmu, když jede na vozíčku, je Atkinsonova dcera Lily.
____________________________________________________________________________________________________

Universální uklízečka // Zajímavosti + Info

28. srpna 2012 v 0:05 | Katka
Zajímavosti:
  • Pro Rowana Atkinsona je to první snímek, ve kterém ztvárnil hlavní roli od filmu Johnny English z roku 2003 (r. Peter Howitt).

Láska nebeská // Stills

27. srpna 2012 v 0:01 | Katka

V tomto filmu, která snad zná každý (davájí ho každé Vánoce v TV) si Rowan zahrál jen malou roli..
imagebam.com

Láska Nebeská // Zajímavosti + Info

25. srpna 2012 v 0:05 | Katka

Zajímavosti:
  • Postava Rowana Atkinsona měla být podle původního scénáře anděl, který na konci filmu projde kolem Liama Neesona a odletí
__________________________________________________________________________________________
Láska nebeská, nová romantická komedie ve stylu Čtyři svatby a jeden pohřeb, Notting Hill a Deník Bridget Jonesové, nás zavede do současného předvánočního Londýna, kde se odehraje příběh skládající se z mnoha nádherných milostných historek - někdy romantických, někdy smutných, někdy pošetilých. Žádná nepostrádá svůj osobitý humor. Všude, kam se podíváte, způsobuje láska chaos. Od nově jmenovaného ministerského předsedy, který se zamiluje 30 vteřin poté, co vejde do úřadu na Downing Street, až po smolařského prodavače sendvičů, který nemá s dívkami ve Velké Británii prostě štěstí a raději proto odjíždí do Wisconsinu; od spisovatele, který dostal košem a vypaří se do jižní Francie utěšit své bolavé srdce, až po stárnoucí rockovou hvězdu, která se snaží o come-back za každou cenu; od nevěsty, které dělá starosti nejlepší přítel jejího muže, až po ženu, které dělá starosti její manžel; od chlapce, který se zakoukal do nejkrásněší dívky ve škole, až po jeho nevlastního otce, který se zakokukal do Claudie Schiffer. Tyto londýnské životy a lásky se setkají, smísí a nakonec vše vyvrcholí na Štědrý večer s romantickými, dráždivými a komickými důsledky pro všechny zúčastněné.

Milionový závod // Stills

23. srpna 2012 v 0:05 | Katka
Stills k filmu Milionový závod
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Animovaný Mr. Bean // Info

21. srpna 2012 v 0:01 | Katka
Animovaný seriál inspirovaný oblíbeným britským humoristickým seriálem o naivně sobeckém dítěti panu Beanovi. Pan Bean žije ve svém bytě spokojeným životem, stará se o svého milovaného medvídka Teddyho a vůbec by neměl problémy, nebýt... Jeho bytná paní Wicketová a její zlá kočka Škrábal mu nedají pokoj. K tomu se ještě přidají takové věci jako únosci medvídků, nedostatek slunce na pláži, nebo jarní úklid a katastrofa je hotová.

Tenká modrá linie // Stills

19. srpna 2012 v 0:01 | Katka
Pár stills k TV serálu Tenká modrá linie.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Možná. miláčku // Info

15. srpna 2012 v 0:02 | Katka
Sam (Hugh Laurie) a Lucy Bell (Joely Richardson) jsou šťastný pár, který má téměř všechno, po čem touží. Ovšem Lucy k dokonalému štěstí chybí miminko. Snaží se všemi dostupnými bizarními prostředky, ale zkrátka jim tato radost zůstává odepřena. Po čase se jejich zoufalství zvětší a vztah se začne hroutit. Lucy nachází útěchu u svého zákazníka Carla (James Purefoy) a Sam ventiluje svůj stres do svého filmového scénáře. Do tohoto zmatku nakonec vchází doktor James (Rowan Atkinson) se svým černým humorem, aby dal vše do pořádku.

Lví král // Trailer

13. srpna 2012 v 0:02 | Katka