Omlouvam se za neaktivitu u mých SB, ale tak je léto, takže jsem spíš venku než tady.. Články jsou přednastaveny (ob den) až do konce prázdnin.. Hezké léto!;)

Září 2012

Menší pozastavení!

6. září 2012 v 20:37 | Katka |  Site
Tak tento článek píšu nerada.. Vážně moc se omlouvám, že jsem tu přes prázdniny nebyla (ale to i na mém druhém blogu o V. Paradis). Dalo se to čekat, že tu nebudu, ale vlastně moji neaktivitu poznali jen mé Sb, protože na blogu byly přednastaveny články s filmama.

Jak už jsem psala. Mám nastarosti už tři blogy a jeden prostě si musí počkat až dodělám novinky na těch dvou blozích, které jsem přes prázdniny zameškala.. Bylo to opravdu těžké. Neříkám, že s tímto blogem končí - vždyŤ je to jediný český blog o Rowanovi, který znám a určitě i Vy, ale prostě ho na nějakou dobu pozastavim..

Vypadá to, že se sem vrátim tak nějak v zimě, až bude brzy tma a já tady budu moct být déle.. Výhoda tohoto blogu je, že valstně Rowan nemá tolik novinek jako Vanessa Paradis nebo Michael Simon, ale zato u jedné akce je okolo 50-ti fotek ne-li více. Ale dá se to časem doplnit - chce to mít jen trpělivost.. Takže se znovu omlouvám, ale až budu mít uděláné tamty dva blogy sem se na 100% vrátím!! Ale to Vám dám včas vědět :)

Kdo by mi hledal tak mi najdete zde => Http://Michael-Simon.blog.cz/ nebo http://Katka2010-blog.blog.cz/
(Kdyby chtěl, po dobu mé nepřítomnosti na tomto blogu, být mám Sb na jednom - nebo na obou, vadit mi to nebude - tak napište budu ráda!)
....Díky za pochopení, Katka