Omlouvam se za neaktivitu u mých SB, ale tak je léto, takže jsem spíš venku než tady.. Články jsou přednastaveny (ob den) až do konce prázdnin.. Hezké léto!;)

Family

Lily Atkinson

31. března 2012 v 20:15 | Katka
Myslim, že někdy v únoru tohoto roku jsem Vám představovala ženu-manželku Rowana, Sunetru Sastri. Dneska, bych vám chtěla představit dalšího člena Atkinsonovi rodiny - a to Rowanovu dceru - Lily Atkinson.

Tyhle fotky jsou z premiéry Johnnyho Englishe 2 (fotek se z premiér tohoto filmu se taky dočkáte - ale až po nějaké době..) v Londýně. Lily Atkinson je 17 let (možná už 18, datum jejího narození totiž neznám) a podle zdojů, které jsem našla si už zahrála menší role 3 filmech -> Prázdniny pana Beana ('07), Tooth ('04), Johnny English se vrací ('11).
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
http://fantasie-rowanatkinson.blog.cz/ // Kopírovat se zdrojem!

Rowan with his wife Sunetra Sastry

22. února 2012 v 19:32 | Katka
Rowan se s ní poprvé potkal v pozdních 80. letech minulého století, když pracovala jako maskérka na televizní stanici BBC. 5.2. 1990 se konala v New Yorku jejich svatba a od té doby spolu žijí dodnes.. Mají spolu dvě děti (Lily & Benjamin) a žijí na různých místech v Londýně. Sunetra Sastry má míšený původ: její otec je Ind a její matka Britka.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama