Omlouvam se za neaktivitu u mých SB, ale tak je léto, takže jsem spíš venku než tady.. Články jsou přednastaveny (ob den) až do konce prázdnin.. Hezké léto!;)

News about Rowan

Rowan Atkinson dal za přímořský domek v Devonu 10 milionů liber

4. června 2012 v 21:14 | Katka
Rowan Atkinson (Mr. Bean) dal za přímořský domek v Devonu 10 milionů liber!

Tento domek stojí na samotě na pobřeží poloostrova v jižním Devonu. Celková rozloha parcely je 155 akrů a dům by měl mít 5 ložnic. Tento domek byl na trh uveden již minulý rok a jeho bývalími majiteli jsou Robert MacDonald a jeho manželka Carolyn.

Žádnou fotku jsem nenašla, což si myslím, že je to škoda.. Ale stejnak mu to zavidim :-)

(článek z ledna 2012 + můj překlad) http://fantasie-rowanatkinson.blog.cz/ // Kopírovat se zdrojem!

Slavný Angličan

12. března 2012 v 18:00 | Katka
Britský komik, který rozesmává masi lidí už jen tím, že se objeví na scéně.
Díky svému nadání dokázal už ve svém dětství pobavit masy lidí, přesto však v mládí nepomýšlel na karieru komika. Po studiích na Oxfordu se zpočátku věnoval pouze psaní krátkých scénářů- Od těch už nebylo daleko k nezapomenutelnému Mr.Beanovi. Sám Atkinson se k této roli vyjádřil, že ji miluje i nenávidí zárověň. Není divů, proslavila ho po celém světě, na druhou stranu lidé někdy neznají jeho původní jméno. Ztřeštěný majitel minicooperu s plyšovým přítelem nás dostal svým smyslem přitahovat katastrofy a nešikovností. Objevil se však i v dalších snímcích, jako jsou bondovka "Nikdy neříkej Nikdy", komedie "Čtyři svatby a jeden pohřeb". V hlavní roli se představil "Mr.Bean: Největší filmová katastrofa".

Rowan Atkinson chce zpět do divadla!

7. března 2012 v 19:13 | Katka
Britský herec Rowan Atkinson alias Mr. Bean touží po divadle, v němž si dlouhá léta nezahrál. Natočil několik filmových komedií, ale svět filmu ho neuspokojil.
Po úspěšné roli Fagina v londýnském muzikálu Oliver! Atkinson propadl divadlu a tento rok se mu chce věnovat naplno.
"Miluju divadlo, nedělal jsem to dvacet let, než jsem hrál Fagina, a překvapilo mě, jak příjemně jsem se v divadle cítil, chtěl bych toho dělat víc," svěřil se herec BBC.

Jsem lenoch a neumím dělat víc věcí najednou

5. března 2012 v 18:30 | Katka
Osm let trvalo britskému herci Rowanu Atkinsonovi než se odhodlal udělat pokračování dobrodružství filmového špiona Johnnyho Englishe. Důvodem této prodluhy jsou dvě zásadní věci.
Herec se vždycky snaží dělat jen jednu věc naráz a hlavně je prý pěkný lenoch. Před nedělní premiérou filmu Johnny English v Itálii řekl, že znovu herce uvidíme až příští rok a to na divadelních pódiích v Londýně. "Vždycky jsem si chtěl zahrát tajného agenta. Je asi celkem jasné, proč bych nikdy nemohl být obsazen jako James Bond. Abych svého snu dosáhl, vybral jsem si jinou cestu," řekl novinářům o své postavě popleteného agenta. "Myslím, že hrát Englishe je větší zábava než hrát Bonda. Také máte technické hračky, auta a sexy slečny a přitom nemusíte být vůbec v ničem dobrý."
Zdroj // http://osobnosti.cz/

Další díly Mr.Beana nebudou!

19. února 2012 v 19:18 | Katka
Mr. Bean je Rowanovo Atkinsonovo nejznámější postava, která ho proslavila po celém světě.. Ale minulý rok v jednom rozhovoru Rowan prohlásil, že "Éra Mr. Beana" končí.

"Mám pocit, že už nebudu postavu Mr.Beana hrát. Nikdy neříkej nikdy, ale já cítím, že jsem na to už příliš starý.. Vždycky jsem měl, ale Mr. Beana rád" řekl Rowan Atkinson, který vždycky popisoval tuhle postavu jako přerostlé dítě v mužském těle. "Vždycky jsem ho viděl jako nestárnoucí a nadčasovou bytost, ale to já právě nejsem.. Čím jsem starší, tím menší mám pocit, že na to ještě mám..".

http://fantasie-rowanatkinson.blog.cz/ // Kopírovat se zdrojem! (text je totiž vlastní)
 
 

Reklama