Omlouvam se za neaktivitu u mých SB, ale tak je léto, takže jsem spíš venku než tady.. Články jsou přednastaveny (ob den) až do konce prázdnin.. Hezké léto!;)

Site

Menší pozastavení!

6. září 2012 v 20:37 | Katka
Tak tento článek píšu nerada.. Vážně moc se omlouvám, že jsem tu přes prázdniny nebyla (ale to i na mém druhém blogu o V. Paradis). Dalo se to čekat, že tu nebudu, ale vlastně moji neaktivitu poznali jen mé Sb, protože na blogu byly přednastaveny články s filmama.

Jak už jsem psala. Mám nastarosti už tři blogy a jeden prostě si musí počkat až dodělám novinky na těch dvou blozích, které jsem přes prázdniny zameškala.. Bylo to opravdu těžké. Neříkám, že s tímto blogem končí - vždyŤ je to jediný český blog o Rowanovi, který znám a určitě i Vy, ale prostě ho na nějakou dobu pozastavim..

Vypadá to, že se sem vrátim tak nějak v zimě, až bude brzy tma a já tady budu moct být déle.. Výhoda tohoto blogu je, že valstně Rowan nemá tolik novinek jako Vanessa Paradis nebo Michael Simon, ale zato u jedné akce je okolo 50-ti fotek ne-li více. Ale dá se to časem doplnit - chce to mít jen trpělivost.. Takže se znovu omlouvám, ale až budu mít uděláné tamty dva blogy sem se na 100% vrátím!! Ale to Vám dám včas vědět :)

Kdo by mi hledal tak mi najdete zde => Http://Michael-Simon.blog.cz/ nebo http://Katka2010-blog.blog.cz/
(Kdyby chtěl, po dobu mé nepřítomnosti na tomto blogu, být mám Sb na jednom - nebo na obou, vadit mi to nebude - tak napište budu ráda!)
....Díky za pochopení, Katka

Nový dess + prázdniny

28. června 2012 v 21:32 | Katka
Ahoj!
Tak po dlouhé době se Vám zase hlásím.. Možná ti, co chodí i na můj druhý blog o Vanesse Paradis a Michaelu Simonovi si všimli, že jsem se na blog vrátila už asi před 14 dni, ale tam toho bylo ještě dost co doplňovat, takže jsem spíš byla tam než tady. Ovšem, na tento blog jsem nezapomněla! Včera jsem připravila nový dessign, který už podle fotek je udělaný opravdu prázdninově. Fotky jsou z filmu "Prázdniny pana Beana", kde si Rowan zahrál svou fenomenální roli Mr. Beana :-)

Co se týče prázdnin, tak články se týkají hodně Rowanovy filmografie. Má opravdu spoustu filmu, takže jsem si na doplnění našla takové "místečko". Za 2 měsíce by měla být kompletní. Jinak bych Vám chtěla popřát, abyste jsi naplno užili prázdniny než zase začně to 10-ti měsíční peklo :D
... Katka

Návštěvnost // Duben 2012

4. května 2012 v 21:12 | Katka
Další měsíc za námi a do konce školního roku zbývají už jen necelé 2 měsíce - ou, to to letí..
Dneska jsem spočítala návštěvnost a celkvý výledek je: 814 Návštěv!
Dále bych se omluvit za moji malou aktivitu.. U nás je hezky, +- 30 stupňu, takže lítám spíš venku než jsem zavřená doma. Aby tu nebylo takhle prázdno, přes víkend se pokusím přednastavit nějaké články cca na měsíc (, ptž. u Rowana není nic nového), takže budu doplňovat převážně starší články a fotky. Děkuji za pochopení.
... Katka

Dess // 2012 // 2*

2. dubna 2012 v 21:43 | Katka
Po dlouhé době měním dess. Chtěla jsem ho mít takový jarní, takže jsem vybrala zelenou barvu:) Fotky, na kterýh je Rowan s Britskou vlajkou jsou z r. 2003 a prosím Vás toho velkého zdroje, který je přes něj si nevšímejte..
Doufám, že se Vám alespoň trochu líbí..?!
... Katka

Návštěvnost // Únor (17.2.-29.2.)

3. března 2012 v 22:27 | Katka
Jako na mém druhém blogu, tak i tady budu návštěvnost tohoto blogu sčítat každý měsíc..

Za Únor (od 17.2.-29.2.2012) sem přišlo 193 návštěv!

Není to sice moc, ale mě to takhle stačí, protože vím, že si sem články nepřidávám jenom pro sebe.. :-)

Ps: Omlouvám se, že poslední dobou sem na tomto blogu málo.. Já předělávám ten již zmiňovaný druhý blog a na tento mi prostě nezbyde čas.. SB se, ale snažím obíhat. V příštích dnech by se moje aktivita měla zlepšit, takže čekajte tady zase nové články atd..
.. Katka

Chcete spřátelit?

1. března 2012 v 9:23 | Katka

Pokud chcete se mnou spřátelit, tak prosím vyplňte toto:
1. Nick
2. Blog/Web
3. O čem je tvůj blog
4. Proč chceš spřátelit?
5. Elite/Top
Do několika dní se ozvu..:)

Dess 2012 // 1

17. února 2012 v 22:06 | Katka
Je tu první dess tohoto blogu. Mě se teda moc líbí a tak pro to počítám, že tu bude co nejdéle. Pokud neznáte ty fotky co jsem použila, tak jsou z photocallu k filmu "Johnny English Reborn", který v průběhu přidám.. Doufám, že se Vám taky alespoň dess trochu líbí..?!

Jinak, asi zítra nebo ještě dneska se tu objeví Fanclub Rowana Atkinsona..:)
.. Katka

Welcome!:)

17. února 2012 v 20:37 | Katka
Ahoj:)
Vítám Vás na mém novém blogu o Britském herci Rowanu Atkinsonovi!
Doufám, že se Vám tu bude líbit a rádi se sem vrátíte..:)

Budu se tu snažit být co nejčastěji, ale pokud ne, tak mě najdete na mém druhém blogu:
.. Katka
 
 

Reklama